BENZÍNOVA MOTOROVÁ PÍLA, 52CC,450MM,8000RPM,PRO-CRAFT,GS-450

3612
Neohodnotené

  • (>5 ks) Skladom
€104,90
Kategória: ZÁHRADA STROJE NÁRADIE
 

Reťazová píla ProCraft GS-450 je spoľahlivá benzínová reťazová píla určená na rýchle a efektívne rezanie dreva rôznej hrúbky a hustoty, drevotrieskových dosiek a prípravu palivového dreva. Vďaka optimálnym výkonnostným charakteristikám a vysoko kvalitným dielom tohto náradia je zabezpečený vynikajúci výkon a neprerušovaná prevádzka aj v náročných prevádzkových podmienkach.

Model je vybavený spoľahlivým 2-taktným benzínovým motorom so zdvihovým objemom 52 ccm, ktorý je schopný vyvinúť 8000 ot./min. Vynikajúci výkon je dosiahnutý použitím 45 cm lišty a vysoko kvalitnej reťaze. Základňa (rám reťazovej píly) a kryt štartéra sú vyrobené z kovu, čo dáva nástroju vysokú pevnosť a dlhú životnosť.
Chrómovaný valec zaisťuje dlhú životnosť motora vďaka zvýšenej odolnosti proti opotrebovaniu skupiny valec-piest. Reťazová píla štartuje vždy bezchybne aj pri nízkych teplotách - vďaka patentovanému karburátoru, cez ktorý sa čerpá palivo. 

Nástroj zabezpečuje automatický prísun maziva do reznej reťaze, čím sa znižuje trenie a zvyšuje sa prevádzková účinnosť a životnosť reťaze a reťazovej píly. Pre bezpečnosť pri prevádzke je reťazová píla vybavená núdzovou brzdou reťaze a ochranou proti spätnému rázu.
Reťazová píla ProCraft GS-450 je ľahká, dobre vyvážená a jej konštrukcia obsahuje ergonomickú rukoväť, vďaka ktorej sa ani po dlhšej práci nebudete cítiť veľmi unavení. Nový a vylepšený dizajn a konštrukcia reťazovej píly ponúka lepšie podmienky rezania.

Zvláštnosti:
Ľahký štart
Čerpanie paliva
Vylepšený dizajn
Nízka hladina hluku
Značkový karburátor
Chrómovaný piest
Antivibračný systém
Automatické mazanie reťaze
Vylepšený systém zapaľovania
Vylepšený vzduchový filter
Odolný kľukový hriadeľ a kovaná ojnica
Základňa (rám prístroja) a kryt štartéra z kovu

Technické údaje:
Typ motora - Benzínový/2-taktný/jednovalcový
Typ chladenia - Vzduch
Výkon - 3,5 kW / 4,7 k.
Objem motora - 52 cm³
Voľnobežné otáčky - 8000 ot./min
Dĺžka pneumatiky - 450 mm
Rozstup reťaze - 0,325
Objem palivovej nádrže - 0,55 l
Objem olejovej nádrže - 0,26 l
Palivová zmes - A-92 benzín + olej pre 2-taktné motory
Hmotnosť - 6 kg