Akcia Výpredaj Doprava zadarmo

Fischer DE Invertorový generáto FS-3200

2029
45 hodnotení

  • (>5 ks) Skladom
€239,90
Kategória: ZÁHRADA STROJE NÁRADIE
 

Invertorový generátor Fischer DE FS-3200 je moderný, tichý a priestor šetriaci zdroj energie, ktorý môžete bezpečne pripojiť nielen k všeobecným spotrebičom, ale aj k najcitlivejším elektrickým zariadeniam. Striedač je založený na najnovšej technológii.
Motor je pripojený k alternátoru. Toto však nefunguje ako pri konvenčných generátoroch, ale priamo nepripravuje energiu do jednotky, ale najskôr sa prevádza na jednosmerný prúd a potom sa prevádza na striedavý prúd vďaka najmodernejšej elektronike, mikroprocesorom a špičkovým magnetom. Vďaka riadenej konverzii prúdu je krivka tohto prúdu extrémne plynulá a pravidelná, takže nie je ovplyvnená kolísaním otáčok motora ako u iných generátorov. K akémukoľvek takému generátoru energie môžete bezpečne pripojiť nielen tradičné náradie ale aj citlivú techniku. V každom prípade pre 100% ochranu citlivej techniky odporúčame pripájanie cez prepätovú ochrannú zástrčku (bežne k zakúpeniu v elektroobchodoch)

Ďalšou výhodou je funkcia redukcie paliva Eco-Throttle, čo znamená, že motor pri nízkych zaťaženiach reguluje svoje vlastné otáčky. To v porovnaní s konvenčnými generátormi šetrí veľké množstvo paliva a aj preto je spotreba len okolo cc 0,4l/h.

Technické parametre:
Výkon motora: 3 HP spaľovací motor 2takt 68cc
Napätie: 230 V / 50 Hz  (AC)
Maximálna hodnota jednosmerného prúdu : 8,3A
Maximálny menovitý výkon prúd (AC): 2000W
Konštantný výkon: 1500W
Tepelná poistka : Áno
Rozmery balenia: 515x370x425mm
Typ paliva : zmes benzínu s olejom 2T  (pracuje so zmesou 25: 1 hnedý olej 2T resp. červený 1:40 )
Spotreba paliva : 0,47L / hod
Váha : 18kg
Mierka paliva : NIE
Maximálny nepretržitý prevádzkový čas: 15 hodín
Hladina hluku:  72Db-7m  a 94db -1m
Objem palivovej nádrže: 4 litra