Haina HA-0045 Hydraulický nástroj na krimpovanie rúr 16-32 mm PEX

3585
21 hodnotení

  • (>5 ks) Skladom
€109,90
Kategória: ZÁHRADA STROJE NÁRADIE
 

POPIS PRODUKTU
V tejto súvislosti:
?Hydraulický pohonný systém? Na rozdiel od iných podobných ručných nástrojov, ktoré sa spoliehajú na svoju lisovaciu silu a silu ruky, je náš hydraulický nástroj na skrutkovanie medených rúrok vybavený hydraulickým valcom, ktorý šetrí prácu. Jedna osoba úplne stačí na vytvorenie spojenia bez úniku.
?Vymeniteľné kliešte na kľúče 1/2", 3/4", 1"? S valčekovou pružinou vo vnútri hlavy je ľahké zasúvať a vyťahovať kľúče rôznych veľkostí, aby vyhovovali rôznym potrebám a poskytovali najrýchlejšie riešenie na údržbu rúr a opravovať
Haina HA-0045 Hydraulic Pipe Crimp je jedným z najmodernejších nástrojov používaných na vytváranie hydraulických systémov najvyššej kvality.Náradie je vhodné na krimpovanie 16-32 mm PEX rúrok, vďaka čomu budú mať rúrky zvýšenú trvanlivosť a aj inštalácie rúr budú odolnejšie. Hydraulický krimpovací nástroj Haina HA-0045 sa ľahko používa, pretože je praktický, kompaktný a ľahko sa prenáša. Krimpovací systém poskytuje hydraulický tlak, vďaka ktorému je možné proces krimpovania vykonávať jednoducho a presne. Hydraulický krimpovací nástroj Haina HA-0045 je dodávaný s trojdielnym skľučovadlom, vďaka ktorému je krimpovanie potrubia ešte jednoduchšie. Kvalitu produktu zabezpečuje dobré meno firmy Haina, ktorej hlavným cieľom je poskytovať svojim zákazníkom čo najlepšie hydraulické náradie.