Haina HM-6518 Dvojitý teleskopický hliníkový rebrík 1,6 m + 1,6 m = 3,2 metra

3379
2 hodnotenia

  • (>5 ks) Skladom
€139,90
Kategória: ZÁHRADA STROJE NÁRADIE
 


Prémiová hliníková zliatina: Teleskopický výsuvný rebrík je vyrobený z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny. Je ľahký a ľahko sa prenáša bez straty výkonu.
1. Ľahký dizajn z hliníkovej zliatiny a popruhy na suchý zips - Krásne, ľahké a ľahko použiteľné, skvelé pre domáce, vonkajšie a technické rebríky.
2. Multifunkčný rebrík: rebrík možno použiť na hygienické čistenie domácnosti, čistenie záclon, technickú údržbu a práce vo vysokých výškach.
3. Protišmykový dizajn: môžete si prispôsobiť dizajn cik-cak protišmykových popruhov na nohy, ktoré môžu do určitej miery zabrániť posúvaniu rebríka počas používania; S vlnovitými rebrami štvorcového rebríka je možné zabrániť skĺznutiu podrážok počas používania.
4. Prevádzka s detskou poistkou: začnite zhora a postupujte smerom nadol pri skladaní teleskopického rebríka. Predídete tak privretiu prstov.

Popisy produktov
Veľkosť: 1,6 m + 1,6 m = rovný 3,2 m
Dodacia lehota 9-15 dní, rozsah vrátenia 30 dní, predáva priamo výrobca. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kedykoľvek kontaktovať.
Tento rebrík je všestranný, dá sa použiť na rôzne domáce projekty, veľké aj malé, a je veľmi odolný. A tento rebrík zvládne mnoho prác, umývanie okien, maľovanie či opravy, bude vám slúžiť dlhé roky!

Silná hliníková konštrukcia, robustná a bezpečná
Skladacie a ľahké prvky pre ľahké skladovanie a prepravu
Systém Lock and Open pre ľahké otváranie a zatváranie
Ideálne pre malé výšky doma, kanceláriu, kúpeľňu, garáž
Vhodné na výmenu lámp, čistenie okien atď.
Materiál: hliník
Otvorený rozmer: 6,2 m
Veľkosť v zloženom stave: 100 cm
Nosnosť: 330 libier