HM G3 RGB LED reproduktor s bezdrôtovým nabíjaním

3631
Neohodnotené

  • (>5 ks) Skladom
€24,90
Kategória: ZÁHRADA STROJE NÁRADIE
 

Popis
HM G3 RGB bezdrôtový nabíjací reproduktor: Ponorte sa do zvuku a svetla

Objavte dokonalú synergiu zvuku a obrazu s bezdrôtovým nabíjacím reproduktorom HM G3 RGB. Tento inovatívny reproduktor spája výkonný zvuk, fascinujúce RGB osvetlenie a pohodlné bezdrôtové nabíjanie v jednom štýlovom balení.

Kľúčové vlastnosti:

Čo je vo vnútri boxu

Balík bezdrôtového nabíjacieho reproduktora HM G3 obsahuje všestranný bezdrôtový nabíjací reproduktor, praktický nabíjací kábel a používateľskú príručku, čo zaisťuje komplexné nastavenie pre obohatený zvuk a nabíjanie.

Elegantný a pútavý dizajn

Bezdrôtový nabíjací reproduktor HM G3 RGB LED sa môže pochváliť elegantným dizajnom, ktorý bez námahy spája estetiku s najmodernejšou technológiou a ponúka pútavé zvukové riešenie, ktoré vylepšuje štýl aj funkčnosť.

Hudobná zábava

Zažite hudobnú zábavu ako nikdy predtým s bezdrôtovým nabíjacím reproduktorom HM G3, ktorý bez problémov kombinuje pohlcujúci zvuk a špičkové bezdrôtové nabíjanie pre štýlový a príjemný zážitok.

Bezdrôtové nabíjanie

Reproduktor HM G3 Wireless Charging Speaker prináša pohodlie bezdrôtového nabíjania na dosah vašich prstov, pričom hladko integruje pokročilú technológiu nabíjania so štýlovým dizajnom reproduktorov pre bezproblémové a efektívne riešenie nabíjania pre vaše zariadenia.

Bezdrôtová nabíjačka s hudobným stolom

HM G3 Wireless Charging Speaker nie je len reproduktor – je to elegantný a multifunkčný hudobný stôl, ktorý kombinuje bezdrôtovú nabíjačku s vysokokvalitným zvukom pre efektívne a príjemné riešenie pracovného priestoru.

Produkt vysokej kvality

Bezdrôtový nabíjací reproduktor HM G3 je vysokokvalitný produkt, ktorý hladko spája špičkovú technológiu s elegantným dizajnom a ponúka používateľom výnimočný zvukový zážitok a efektívne možnosti bezdrôtového nabíjania v jedinom štýlovom zariadení.

Prečo si vybrať bezdrôtový nabíjací reproduktor HM G3 RGB?

HM G3 vyniká ako kompletné audiovizuálne riešenie, ktoré ponúka harmonickú zmes podmanivého zvuku, prispôsobiteľného osvetlenia a bezdrôtového nabíjania. Zvýšte úroveň svojej zábavy s týmto multifunkčným reproduktorom.