Ryodel HB-6814 Sada na uťahovanie pružiny 380mm 2 ks

3202
Neohodnotené

  • (>5 ks) Skladom
€16,90
Kategória: ZÁHRADA STROJE NÁRADIE
 


Ako použiť
1> Položte jednu nohu nástroja. Háčiky na oboch koncoch nohy by mali zapadnúť do špirálovej pružiny
2> Skontrolujte, či sú pohyblivé šesťhranné matice naskrutkované na skrutku a vložené do šesťhranných otvorov dvojitého háku. Utiahnite skrutku rukou.
3> Druhú nohu nástroja pripevnite na druhú stranu vinutej pružiny rovnakým spôsobom ako prvú nohu. Utiahnite skrutku rukou.
4> Umiestnite bezpečnostné háky na pružinu s prírubou a krídlovými maticami. Zložte jednotlivé nohy a vinuté pružiny. Krídlové matice by mali byť utiahnuté prstami
5> Namontujte vinutú pružinu pomocou ručného nástroja alebo nárazovej pištole s 15/16 palcovou zásuvkou. Každú skrutku otáčajte striedavo tak, aby stlačenie pružiny bolo na oboch stranách rovnaké.
6> Stláčajte, kým konce pružiny nebudú úplne voľné od sediel pružiny na oboch koncoch cievky. Celkové požadované zhutnenie zvyčajne nie je väčšie ako 3"
7> Odstráňte horný kryt proti prachu z podpery MacPherson, aby ste odkryli maticu piestnej tyče.
8> Odstráňte maticu piestnej tyče, hornú ložiskovú dosku a horné sedlo vinutej pružiny.
9> Odstráňte vinutú pružinu stlačením a odložte ju nabok. Tlmič je teraz opravený alebo vymenený
10> Zmontujte všetky diely v opačnom poradí. Uistite sa, že sedlá vinutých pružín sú namontované tak, aby zodpovedali koncom vinutej pružiny.
11> Rovnomerne uvoľnite každú nohu a nechajte konce vinutej pružiny, aby sa správne dotýkali sedadla. Odstráňte každú nohu.
12> Opravená vzpera MacPherson je pripravená na opätovnú inštaláciu na vozidlo.