Ryodel HM7459 Zelený laserový lineárny samonastavovací 4x360° Úroveň 16 riadkov -2x Aksi

3283
2 hodnotenia

  • (>5 ks) Skladom
€89,90
Kategória: ZÁHRADA STROJE NÁRADIE
 

Ryodel
16-Lineárne
ZELENÝ laser
Denné a nočné osvetlenie
4D - 360°
Samonosné
S 2 batériami
Úplne nové v neotvorenej krabici
Kompletné usporiadanie so 4 x 360 čiarovými lasermi s dvoma horizontálnymi a dvoma vertikálnymi 360° úrovňami umožňuje užívateľom pokryť podlahu, stenu a strop v celej miestnosti. Tento nástroj automaticky vyvažuje v rozmedzí ± 4°, aby bola vaša práca efektívnejšia. Okrem toho zvýšenie presnosti zvýrazňuje náš nivelačný laser, Presnosť: ± 0,2 mm / 10 m. Zelené svetlo má štyrikrát väčšiu vlnovú dĺžku ako normálne červené svetlo.
Inteligentný režim kyvadla a nakláňania, horizontálne a dve vertikálne 360° laserové čiary je možné prepínať samostatne, takže si môžete vybrať, čo chcete s jednou alebo viacerými čiarami pracovať. Stlačte tlačidlo "outdoor" na 3 sekundy, aby ste vstúpili do manuálneho režimu a pripevnili káble v akomkoľvek uhle na použitie. Tento režim je vhodný, ak inštalujete svah ako schodisko.
V čom sme iní? Náš laserový krok používa bezolovnatú laserovú trubicu, ktorá spĺňa európske normy a pri dlhodobom používaní nespôsobí žiadne škody. Okrem toho má 16-riadková hladina väčšiu 360° laserovú hlavu ako 16-riadková hladina, ktorá dokáže pokryť stenu aj podlahu súčasne. Rýchlosť lasera ?1mW, II. Trieda
Prečo čo Presnosť nivelačného lasera je však o ± 0,1 mm / 10 m vyššia ako na trhu. Balenie nivelačného lasera obsahuje nástenné náradie, zdvíhaciu plošinu, základňu otočnú o 360° na vykonanie svojej práce na stene, podlahe a iných predmetoch. Diaľkové ovládanie môže dať ruku, aby sa zabránilo dotyku úrovne po nastavení linky bez narušenia rozloženia.