Teleskopický hliníkový rebrík Haina H-UP260 2,6 metra

1819
Neohodnotené

  • (>5 ks) Skladom
€84,90
Kategória: ZÁHRADA STROJE NÁRADIE
 

Skladací teleskopický rebrík: Rebrík má skladaciu konštrukciu, výšku 2,6 metra a celkovo 9 schodov. Zaisťovací kolík sa automaticky zablokuje pri každom kroku, takže výšku rebríka je možné nastaviť podľa potreby.
Prenosný a flexibilný: Teleskopický rebrík je vyrobený z ľahkej, ale kvalitnej hliníkovej zliatiny a váži len 6,3 kg. Po zložení je výsuvný rebrík vysoký len 0,74 m. Dá sa skladovať v pivnici, na povale alebo v sklade, čím šetrí miesto a uľahčuje prepravu.
Zaistenie bezpečnosti: Medzi priečkami sú bezpečnostné nastavenia prstov, aby sa zabránilo prichyteniu prstov počas vysúvania a zasúvania. Popruh tlmiaci nárazy medzi pogumovaným protišmykovým schodíkom a priečkou poskytuje pevný základ, ktorý umožňuje bezpečné používanie pri úplnom vysunutí skladacieho rebríka.
Vysoká záťaž: Rebrík je vyrobený z hliníkovej zliatiny, ktorá je pevná a bezpečná, odolná voči hrdzi a trvácna, s maximálnou nosnosťou do 150 kg.
Viacnásobné použitie: Teleskopické rebríky sú vhodné na domáce opravy, čistenie okien, vnútorné a vonkajšie montáže a záhradné a architektonické aplikácie. Na údržbu domu, maliarske práce, rezbárstvo atď. Výška je vám k dispozícii a uľahčuje vám život.

 

Špecifikácia výrobku
Veľkosť: 2,6 m
Päť bezpečnostných záruk:
1. Pedál s protišmykovým dizajnom
2. Vysoko kvalitný materiál z hliníkovej zliatiny
3. Protišmykové gumené nožičky
4. Jednoduchý uzamykací mechanizmus s palcovým tlačidlom
5. Odolný technický plast
Stabilný, robustný a odolný
Široký schodík s protišmykovou lištou
Dizajn proti otrasom, rebrík stabilnejší
V zloženom stave sa veľkosť dá skladovať v aute alebo doma.

Vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Možno použiť na jednoduchú dekoráciu interiéru, napr. výmena žiarovky a pod. Jedna osoba môže ľahko vyniesť rebrík von a použiť ho na pokrývačské práce, napr. strešná krytina, dielňa, záhrada a pod.

Parametre produktu:
Hmotnosť produktu: 6,3 kg
Materiál: hliníková zliatina
Výška pri plnom vysunutí: 2,6 m
Rozmery po úplnom zložení: 75 x 47 x 9 cm
Výška v zloženom stave: 74 cm
Počet schodov: 9 schodov
Vzdialenosť medzi schodmi: 30 cm
Maximálna nosnosť: 150 kg
Obal:
Teleskopický rebrík x 1
Návod na použitie x1