Teleskopický hliníkový rebrík Haina H-UP500 5,0 metrov

1825
Neohodnotené

  • (>5 ks) Skladom
€165
Kategória: ZÁHRADA STROJE NÁRADIE
 

Popis - Výška v zloženom stave: 95 cm, výška v zloženom stave: 500 cm, schody: 13, hmotnosť netto: 10,2 kg
Rebrík vyrobený z vysoko kvalitného hliníka, ktorý je preukázateľne odolný voči hrdzi a trvácny. Šikmý rebrík je veľmi praktický, skladný a všestranný.
Stabilné spracovanie a protišmykové gumené nožičky poskytujú bezpečný základ aj pri úplnom vysunutí Tipy: Pred použitím rebríka vždy nainštalujte priloženú priečku. Nepoužívajte rebrík bez toho, aby ste ho predtým úplne zmontovali.
Rozšíriteľný dizajn: Teleskopický dizajn vyrobený z hliníkovej zliatiny, ľahko sa zasúva. Zložená veľkosť je len štvrtina rozšírenia. Ľahký, prenosný a flexibilný, ľahko skladný v aute alebo inom obmedzenom priestore, veľmi vhodný na prepravu autom.
Široká škála aplikácií: Vhodné pre súkromné ​​a profesionálne použitie. Ideálne pre stavebné, kutilské alebo montážne vozidlá, vnútorné použitie, ale aj pre vonkajšie či záhradné aktivity, napr. B. Výmena žiaroviek, čistenie okien, orezávanie stromov, výstavba, rekonštrukcia domov a iné.
O tomto článku
Bezpečné a kompaktné - s robustným hliníkovým dizajnom alebo priemyselnými uzamykacími západkami a protišmykovými nožičkami, gumenými hrotmi v spodnej časti dosky plošných spojov a teleskopickým rebríkom certifikovaným podľa EN131.
Môžete nastaviť lúpanie alebo lúpanie v 30 cm krokoch, aby ste dosiahli a zasunuli požadovanú výšku; ochranné kryty zabraňujú otrasom a treniu počas zmršťovania.
Prenosný a praktický prášok: čistá hmotnosť: cca. 11,3 kg, 13 krokov; Rozmery alebo v zloženom stave: 83 cm x 48 cm x 8 cm. (úplne otvorené): 500 cm x 48 cm x 8 cm; Maximálna nosnosť: 150 kg.
Operaci n f cil: Ak chcete predĺžiť Extensi, jednoducho zdvihnite Seccit, budete počuť zvuk „cvaknutia“. Uistite sa, že obe ľavé/pravé západky sú na svojom mieste. Ak chcete ustúpiť s jednoručným jednokrokovým a jednokrokovým odomykacím procesom, vytiahnite ho, nevkladajte ruku medzi schody, keď zaťahujete, a môžete si porezať ruku.
Všestranné: ideálne pre domáce a domáce práce v interiéri a exteriéri, čistenie okien, záhradníctvo, vstupné podkrovia a ďalšie. Tento rebrík by mal byť súčasťou súpravy náradia.
Informácie o produkte
Teleskopický rebrík
Inteligentná nová alternatíva k tradičným rebríkom, teleskopický rebrík je vhodný pre mnoho aplikácií, na pracovisku aj doma.
Rebrík sa otvára a zatvára krok za krokom, čo znamená, že ho možno použiť vo viacerých výškach až do 5,0 m.
Otvára sa len do požadovanej výšky a ponúka vynikajúcu manévrovateľnosť, najmä v malých priestoroch.
Rebrík je mimoriadne skladný pri skladovaní a preprave (výška 83 cm x šírka 48 cm), takže sa bez problémov zmestí aj do malých priestorov.
Má zabudované gumené nožičky na ochranu vnútornej podlahy a poskytuje maximálnu bezpečnosť.
Veľmi pevný, s maximálnou nosnosťou 150 kg, no s hmotnosťou len 11,3 kg, ľahko sa prenáša.
Povrch vyrobený z eloxovaného hliníka - čistý na dotyk. Veľké protišmykové schodíky pre pohodlie a bezpečnosť.
Maximálna nosnosť: 150 kg
Počet krokov: 13
Materiál: hliník; Čierne plastové nohy
Hmotnosť rebríka: 11,3 kg.
Vlastnosti: chránič prstov a stabilizačná tyč
Rozsah doručenia:
1 skladací teleskopický rebrík.